Šelma foods

Catering

Šelma foods catering připravuje své produkty z čerstvých surovin s láskou a profesionalitou, za kterou ručí!
Kdo jednou ochutná Šelmu, už se jí nepustí!


Catering

Máme širokou nabídku finger foodu, street foodu, speciality na grill, skvělé sendviče, tortily a neobyčejné speciality na vidličku i dřevěný bambus. Jsme kreativní a rádi objevujeme nové věci ve světě gastronomie. Ochutnejte specialitky od Šelmy! Uděláme vám jídlo do kanceláře, na piknik, na párty nebo na oslavu k vám domů.

Marinování a nakládání specialit na grill

Studio Šelma v kuchyni vám připraví, naloží a namarinuje vše, co patří na grill. Všechny druhy mas, steaků, žeber, křídel, masových mixů do wok pánví, přílohové zeleniny a ovoce na grill. Jako doplněk děláme nevšední omáčky, dipy, marinády a oleje. Váš balíček bude 100% připraven a vákuován. Vy si ho jenom rozbalíte a můžete s radostí a s pocitem krále ohně začít grilovat! Čerstvé ingredience, letité zkušenosti, nápady, kombinace bylinek, olejů, koření a kouře to je prostě Šelma foods catering! A pokud si řeknete „Steaky od šelmy stojí opravdu za to, tak už se nás nezbavíte! Balíčky se vaxují po cca 1kg, vše je vákuované a čerstvě připravené v den předání!

     

         

Hovězí roštěná

Maso je křehké a voňavé. Bylinky a olej udělají své.

  Objednávka cateringu

  objednejte si catering online

  Napište nám o co máte zájem, nebo co by se vám líbilo a my vám to připravíme, uvaříme, usmažíme, upečeme nebo ugrilujeme a přivezeme!

  Není pro nás problém připravit svačiny pro vaše kanceláře, oslavu narozenin, grilování na vaší zahradě nebo párty doma. 

  Pošlete nám email nebo zavolejte, domluvíme osobní schůzku a vše doladíme pro vaší 100% spokojenost!

  Subscribe to My Newsletter

  Get access to my latest recipes by joining the weekly newsletterr

  [mc4wp_form id="97"]
  Nahoru