Dodací a platební podmínky

Možnosti placení

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Dodací podmínky

Zakoupené zboží z eshopu je jen k osobnímu odběru (ve studiu Šelma v kuchyni – Bělohorská 1400/30, Praha 6 – Břevnov) a to po domluvě na telefoním čísle 603728649 nebo email: safarilev@gmail.com. Rádi vám vyjdeme vstříct a vše připravíme k vaší 100% spokojenosti. Poukazy nebo vouchery zasíláme emailem v elektronické podobě na žádost i se jménem nebo vystavíme u nás ve studiu Šelma v kuchyni dárkový voucher na osobní odběr.

Subscribe to My Newsletter

Get access to my latest recipes by joining the weekly newsletterr

[mc4wp_form id="97"]
Nahoru